PROJEKTOWANIE GRAFICZNE Z WYKORZYSTANIEM APLIKACJI CYFROWYCH

Korzystasz z aplikacji cyfrowych?

Interesuje Cię projektowanie graficzne?

Chcesz wiedzieć, jakie w związku z tym posiadasz prawa?

Wiesz co to jest creative commons?

Jeśli TAK, to weź udział w warsztatach PROJEKTOWANIE GRAFICZNE Z WYKORZYSTANIEM APLIKACJI CYFROWYCH.

Jeśli NIE – nic straconego. Również weź udział w warsztatach.

Kto, gdzie i kiedy?

‼ dzieci i młodzież w wieku 10-18 lat (do ukończenia 18. roku życia);

‼ warsztaty w wersji online (nie musisz być w Helu);

‼ od 02 do 13 sierpnia (wyłączając środy i weekendy) w godz. 11.00-14.00.

Deklaracje udziału można odebrać w bibliotece. Możemy też wysłać je na mail.

ZAPISY I DEKLARACJE UDZIAŁU przyjmujemy do dn. 26 lipca 2021 r. (osobiście, telefonicznie 586750967 lub mail`owo: biblioteka@mbp-hel.org.pl)

Podczas szkolenia zostaną omówione możliwości pozyskiwania grafik i zdjęć oraz wykorzystania ich w różnych projektach. Uczestnik pozna dostępne narzędzia do obróbki graficznej i tworzenia projektów i zdobędzie umiejętności związane z zasadami projektowania wizualnego. Dowie się o przysługujących mu prawach autorskich i co to jest creative commons.

Chcesz dowiedzieć się więcej, zajrzyj na stronę projektu: https://www.siecnakulture.pl/

Udział w warsztatach jest bezpłatny a projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa (działanie 3.2 „Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej”).

mbp hel favicon cropped