Wynajem pokojów gościnnych

Miejska Biblioteka Publiczna w Helu oferuje pokoje w sezonie od lipca do końca sierpnia.

Zapraszamy Państwa do pokojów gościnnych – 1 pokój 2-osobowy, 1 pokój 3-osobowy i 1 pokój 4-6-osobowy (z telewizorem i klimatyzacją), mieszczących się na drugim piętrze w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Helu. Oferujemy :

– pokoje gościnne ;
– WiFi,
część wspólną : telewizor; łazienki z prysznicami i toaletami ; wyposażony aneks kuchenny ;

Ponadto dla naszych Gości : deska do prasowania z żelazkiem ; suszarka na pranie ; możliwość skorzystania z pralki (odpłatnie).

Oferujemy również bezpłatne miejsce parkingowe na ogrodzonym parkingu przy Bibliotece – liczba miejsc ograniczona, konieczna wcześniejsza rezerwacja.

REZERWACJE PRZYJMUJEMY WYŁĄCZNIE POD ADRESEM MAIL`OWYM BIBLIOTEKI : biblioteka@mbp-hel.org.pl.
Przyjmujemy rezerwacje na minimum 5 dni pobytu.

Doba hotelowa zaczyna się o godz. 14.00 w dniu przyjazdu, kończy o godz. 10.00 w dniu wyjazdu. Klucze można odebrać do godz. 20.00 (konieczny wcześniejszy kontakt telefoniczny). Nie ma możliwości przyjazdu i wyjazdu w niedzielę.

Turysta wypoczywający w Helu jest zobowiązany do uiszczenia opłaty klimatycznej w wysokości 2,50 zł od 1 osoby za każdą dobę pobytu.

Nie ma możliwości przyjazdu ze zwierzętami. W pokojach i na terenie całego budynku obowiązuje zakaz palenia papierosów.

Serdecznie zapraszamy !