Ostatnia Reduta – 85. rocznica bohaterskiej obrony Helu

Granie w gry wszelakie, to doskonała forma rozrywki dla każdego i z każdym. Gry planszowe, wideo, komputerowe, karciane – można wybierać i przebierać. A czy słyszeliście o grach mobilnych i wielkoformatowych?

Gry mobilne z aplikacją ActionTrack i gry wielkoformatowe to super zabawa. A najciekawsze w nich jest to, że sami je projektujemy!

Już w poniedziałek rozpoczynamy projekt „OSTATNIA REDUTA – 85. Rocznica bohaterskiej obrony Helu”, który otrzymał dofinansowanie w ramach programu „Partnerstwo dla książki”.

Młodzież z helskiej szkoły w ramach warsztatów wykona grę mobilną, tematyką związaną z naszym miastem. Będą reżyserami, scenarzystami, scenografami…

Premiera gry będzie miała miejsce we wrześniu/październiku. Już dzisiaj zapraszamy do wspólnej zabawy 😀

ℹ️ Autorem grafiki wykorzystanej na plakacie jest ©Jarosław Wróbel. Dziękujemy za oficjalną zgodę Autora na wykorzystanie ilustracji „Bateria cyplowa 1939” 😀
ℹ️ Dziękujemy ZSO w Helu za współpracę i pomoc w organizacji warsztatów 😃