Warsztaty dla dzieci młodszych i starszych

Czy jesteście gotowi na eksplozję kultury w Helu?

Czy marzycie o zajęciach, które wzmocnią poczucie pewności siebie i poczucie wartości u Waszych mniejszych i większych pociech?

Czy zależy Wam na wszechstronnym rozwoju Waszych dzieci?

Mamy dla Was propozycję nie do odrzucenia! Już od października w naszej bibliotece ruszają niesamowite zajęcia – INTERAKTYWNY ROZWÓJWARSZTATY TEATRALNE.

Zajęcia poprowadzi Aga Skawińska – Asha, aktorka scen muzycznych i dramatycznych. Debiutowała na deskach Teatru Muzycznego w Gdyni. Współpracowała z różnymi teatrami w Polsce. Występowała dla publiczności polonijnej w Szwecji, Niemczech, Rumunii i Kanadzie. Animatorka życia kulturalnego. Pomysłodawczyni wielu projektów edukacyjno-artystycznych, np. Rumski Wokal, Wierszogadanie czy Lekcje z Kulturą. Reżyserska, wokalistka, prowadząca warsztaty teatralne oraz warsztaty o tematyce rozwoju osobistego. Studentka kierunku „Diagnoza i terapia pedagogiczna” w Gdańsku. Obecna dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Rumi.

Zapisy przyjmujemy do końca września: biblioteka@mbp-hel.org.pl i pod numerem 58 6750967