Konkurs kolęd i pastorałek wyniki

KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK ROZSTRZYGNIĘTY !??

Trochę to trwało, ale… miejski konkurs helski okazał się konkursem ogólnopolskim ?? Co bardzo nas zaskoczyło i ucieszyło ? Wpłynęło ponad 60 zgłoszeń z całej Polski ?? więc jury miało pełne ręce (i uszy) roboty. A oto nasi zapracowani jurorzy:

?‍?Przewodnicząca jury – Katarzyna Laszkowska – wokalistka, muzyk, pedagog. Absolwentka wokalistyki na Wydziale Jazzu i Muzyki Estradowej Akademii Muzycznej w Gdańsku, a także Pedagogiki na Uniwersytecie Gdańskim. Wieloletni pedagog, trener wokalny, autorka projektu muzycznego dla dzieci „Jazz dla ucha malucha”. Laureatka wielu konkursów i festiwali wokalnych, ogólnopolskich jak i międzynarodowych. Uczestniczka programów telewizyjnych, takich jak Szansa na Sukces, X-Factor oraz Mam Talent.

?‍♀️Członkini jury – Aga Brenzak – wokalistka, aktorka scen muzycznych, nauczyciel śpiewu. Absolwentka wokalistyki jazzowej w Akademii Muzycznej w Gdańsku, absolwentka Państwowego Policealnego Studium Wokalno-Aktorskiego im. D. Baduszkowej przy Teatrze Muzycznym w Gdyni. Na co dzień współpracuje z Teatrem Muzycznym w Gdyni i Teatrem Muzycznym w Toruniu. Wokalistka projektu Tribute to Justin Timberlake. Będąc w chórkach Sopot Top of the top w 2013, miała możliwość zaśpiewania z takimi artystami jak Helena Vondrackova, Rick Astley, Belinda Carlise. W 2019 roku wystąpiła wraz z zespółem Skaldowie na gali rozdania Fryderyków. Na co dzień współpracuje z zespołem Macieja Miecznikowskiego, trójmiejskim zespołem Zagan Acoustic, The Q, Szymonem Sutorem oraz jako wokalistka wielu muzycznych projektów w Trójmieście.

?Członek jury – Krzysztof Kamiński – nauczyciel muzyki, instruktor gry na skrzypcach i gitarze. Wieloletni wychowawca muzycznych i wokalnych młodych talentów. Pasjonat „starego rock and rolla”.

??Po obejrzeniu i przesłuchaniu wszystkich zgłoszonych nagrań, jury przyznało nagrody i wyróżnienia ?? Ze wszystkimi laureatami skontaktujemy się mail’owo ?Gratulujemy i dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w naszym konkursie ??Wasze możliwości wokalne, muzyczne i scenograficznie ogromnie nas zaskoczyły. Nagrania laureatów będziemy sukcesywnie zamieszczać na naszym fanpage’u.