GRANIE W CZYTANIE 2022 – START!!

UWAGA! UWAGA! Rozczytajcie się w Helu!!

Ogłaszamy granie -GRANIE W CZYTANIE
Gramy na książkach, z książkami i w książkach cały lipiec i sierpień. Jesteś naszym czytelnikiem? Spędzasz wakacje w Helu? Przyjdź i zagraj.

Na czym polega GRANIE W CZYTANIE? Przyjdź do helskiej biblioteki, wypożycz co najmniej jedną książkę, rozwiąż zadanie, odbierz naklejkę. Trzeba zebrać 10 naklejek – jedną dziennie za jedno wypożyczenie. A na koniec można wylosować sobie nagrodę. To takie proste.

Nie jesteś naszym czytelnikiem? Nic straconego! Zapraszamy do helskiej biblioteki. Weź rodzica pod rękę, wpisz w GPS „Komandorska 2”, chwyć długopis w dłoń i ZOSTAŃ NASZYM CZYTELNIKIEM. Pamiętaj – przyjdź i się zapisz KONIECZNIE z rodzicem lub opiekunem prawnym.

Zapraszamy przez całe wakacje. Dołącz do helskiej rodziny bibliotecznej. Zabawa skierowana jest do dzieci i młodzieży w wieku do 18. roku życia.

PS. W tym roku łatwo nie będzie…

Szczegóły znajdziecie w regulaminie na www.mbp-hel.org.plMiejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Żeromskiego w Helu