Book nad Helem – na początku była książka

Jak już wiecie nasza Biblioteka otrzymała dofinansowanie w wysokości 110 tysięcy zł.  w ramach konkursu BLISKO (2024-2025), organizowanego przez Narodowe Centrum Kultury.

Wzięłyśmy się do roboty i startujemy z projektem „BOOK NAD HELEM – na początku była książka”. Wszystkie działania są rozłożone na dwa lata.
Od czerwca realizujemy szkolenia dla pracowników bibliotek i partnerów w zakresie rozpoznawania potrzeb oraz wzmacniania lokalnych partnerstw na rzecz rozwoju czytelnictwa.  A po wakacjach…

Po wakacjach przygotujcie się na coś wyjątkowego, bo BĘDZIE SIĘ DZIAŁO.
Wydarzenia, które dostarczą Wam niezapomnianych emocji i wrażeń.
Atrakcje, które na długo zapadną Wam w pamięć.
Nie możecie tego przegapić.

Śledźcie nasze profile, aby być na bieżąco i dołączyć do nas. Przygotujcie się na falę pozytywnej energii. Przygotujcie się na BOOK NAD HELEM.

PS. Naszymi partnerami są: ZSO i Rada Rodziców w Helu, Stowarzyszenie „Na falach wyobraźni”, MOPS w Helu, ZKP w Helu, Promocja UM Helu, MBP w Jastarni, MDK w Rumi.

@NPRCz 2.0
@Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego