Zajęcia relaksacyjne

Czujesz, że stres przejmuje nad Tobą kontrolę? Brakuje Ci wyciszenia i uwolnienia od napięć? Czas to zmienić!
Zapraszamy na zajęcia relaksacyjne dla dorosłych w naszej bibliotece. To doskonała okazja, żeby zwolnić tempo, złapać głęboki oddech i na chwilę zapomnieć o codziennych troskach i obowiązkach.

Co proponujemy?

Koncerty relaksacyjne dla dorosłych – koncert przy użyciu instrumentów w częstotliwości,  przy której umysł i ciało odpoczywają. Wibracja dźwięku dociera do komórek nerwowych  i oddziałuje na cały system uspokajając go, oczyszczając i harmonizując. Regularne korzystanie z kąpieli w dźwięku może mieć wpływ na lepsze samopoczucie, szybszą regenerację oraz zdrowienie ciała i psychiki.
Czwartek 24.10.2024, I grupa 16.30-18.00, II grupa 18.00-19.30

Warsztaty dla kobiet „Jestem przewodniczką swojego piękna ” – ich celem jest wzmacnianie w kobietach poczucia wartości i poszerzanie świadomości swojej wewnętrznej siły a także praca z przekonaniami. Na warsztatach wykorzystamy techniki automasażu, techniki relaksacyjne, ćwiczenia świadomościowe i dźwiękoterapię.
Czwartek 14.11.2024, I grupa 16.30-18.00, II grupa 18.00-19.30

Zadbaj o chwilę dla siebie i poczuj różnicę – ciało i umysł będą Ci wdzięczne!

Zajęcia są wolne od opłat. Liczba miejsc ograniczona. Zapisy przyjmujemy pod numerem 58 6750967, osobiście w bibliotece lub biblioteka@mbp-hel.org.pl

Warsztaty są częścią zadania „Interaktywni pozytywni. Wiek nie gra roli”.

„Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego”