Book nad Helem – zapraszamy na warsztaty

Jesień w helskiej bibliotece będzie bardzo intensywna, ciekawa i niecodzienna. Wszyscy będą mieli ręce pełne roboty.
W październiku zapraszamy Was na warsztaty dla dorosłych:

– filcowanie na sucho i mokro – po 3 godz.; 9-10 października i 28. października 2024;
– kaszubskie ludowe malowanie na szkle – po 3 godz.; 15-16 października 2024.

Warsztaty filcowania i malowania na szkle, to wyjątkowa szansa, by rozwinąć swoją kreatywność i zanurzyć się  w świat rękodzieła. To nie tyko sposób na naukę nowych umiejętności, ale także sposób na chwilę relaksu, oderwania się od codziennych obowiązków i urozmaicenia jesiennych wieczorów. A najważniejsze – to doskonała okazja do spotkania z innymi ludźmi, wymiany pomysłów i wspólnego spędzenia czasu w twórczej atmosferze. Inspiracją dla kreatywnej pracy będzie „Międzymorze” Stefana Żeromskiego.

Już dzisiaj serdecznie Was zapraszamy i zachęcamy do zapisów. Zajęcia są bezpłatne a liczba miejsc jest ograniczona.
Zapisy: 58 6750967 lub biblioteka@mbp-hel.org.pl

Warsztaty są częścią zadania „Book nad Helem–na początku była książka” w ramach konkursu BLISKO (2024-2025), będącego elementem Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025 Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, realizowanego we współpracy z Ministerstwem Edukacji Narodowej, Biblioteką Narodową, Instytutem Książki oraz Narodowym Centrum Kultury.

@NPRCz 2.0
@Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego