Interaktywni-pozytywni. Wiek nie gra roli

Dbanie o siebie, to nie tylko obowiązek, ale inwestycja w lepsze i pełniejsze życie. I to niezależnie od wieku. Kiedy troszczymy się o swoje ciało i umysł, otwieramy się na możliwości, które przynosi życie i budujemy mocne podstawy do własnego rozwoju. A dobry rozwój, to również dobre relacje z innymi. Czas spędzony na budowaniu zaufania i wzajemnego wspierania, to najcenniejszy dar, jaki możemy ofiarować sobie i innym. To wszystko uzmysławia nam, że nie jesteśmy sami, a nasza siła tkwi we wspólnocie, w której funkcjonujemy.

Dlatego bądźmy INTERAKTYWNI-POZYTYWNI w każdym wieku. Bo WIEK NIE GRA ROLI.

We wrześniu rozpoczynamy projekt INTERAKTYWNI-POZYTYWNI. WIEK NIE GRA ROLI, który otrzymał dofinansowanie w ramach programu „Partnerstwo dla książki”.

Już od dzisiaj można zapisywać się na zajęcia dla dorosłych:

– neurobik – 18. listopada 2024, godz. 10.00-15.00;

– Face fitness – termin do ustalenia (październik lub listopad);

– zajęcia relaksacyjne – termin do ustalenia (październik lub listopad),

dla dzieci:

– interaktywny rozwój z Agnieszką Skawińską – 6-8/9-12 lat (dwie grupy), środy;

– książka tunelowa – warsztaty zamknięte dla klas III SP,

Wszystkie warsztaty są bezpłatne. Na wszystkie zajęcia liczba miejsc jest ograniczona! Zapisy: 58 6750967 lub biblioteka@mbp-hel.org.pl

„Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego”

Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego