Zajęcia animacji poklatkowej

Na początku czerwca – 08-10 czerwca 2021 r. – zapraszamy dzieci (9-12 lat) na warsztaty animacji poklatkowej, które poprowadzi Sebastian Bednarek – pedagog, antropolog, współtwórca programu edukacyjnego LOFI Robot i… długo by jeszcze wymieniać ?

Będą to 3 dni pełne kreatywnych uniesień i twórczych działań:

Pierwszego dnia uczestnicy opracują scenariusz historii w oparciu o legendy związane z Helem, stworzą własny storyboard, mind mapy, moodboard. Nauczą się wizualizować problemy, budować skojarzenia.

Dzień drugi będzie polegał na samodzielnym tworzeniu postaci oraz scenografii. Wszyscy będą pracować na samodzielnie zbudowanych planach zdjęciowych.

Trzeciego dnia dzieci zdobędą umiejętności w zakresie nagrania materiału wideo oraz jego montażu.

W trakcie warsztatów uczestnicy poznają programy do produkcji filmów, klipów, tutoriali i innych materiałów wideo, które w przyszłości będą mogli wykorzystać do realizacji różnorodnych projektów, nie tylko związanych z animacją. Na zajęcia dzieci muszą przynieść własne słuchawki do telefonu z podłączeniem za pomocą kabelka (nie bezprzewodowe). Udział w warsztatach będzie inspiracją do stworzenia domowego studia nagrań, które będzie mogło być wykorzystane do realizacji różnorodnych projektów.

Na zajęcia obowiązują zapisy. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc na te niezwykle ciekawe i inspirujące warsztaty.

????????????? ?? ?́?????́? ???????? ???????, ??????????? ?????????? ? ?????? ????????̨???? ? ???????? ???????? ???????, ?????????? ? ???ł?? ????????????? ? ????? ????̨???? ????????? ???́????, ??????? ? ???. 80 ???. 1 ?????? ? ???? 19 ????????? 2009 ?. ? ????? ???????????.

Logo Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu