Konkurs kolęd i pastorałek - wynikiKONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK ROZSTRZYGNIĘTY !🎤🎄

Trochę to trwało, ale... miejski konkurs helski okazał się konkursem ogólnopolskim 🥳🤩 Co bardzo nas zaskoczyło i ucieszyło 😄 Wpłynęło ponad 60 zgłoszeń z całej Polski 🇵🇱 więc jury miało pełne ręce (i uszy) roboty. A oto nasi zapracowani jurorzy:

👩‍🦰Przewodnicząca jury - Katarzyna Laszkowska - wokalistka, muzyk, pedagog. Absolwentka wokalistyki na Wydziale Jazzu i Muzyki Estradowej Akademii Muzycznej w Gdańsku, a także Pedagogiki na Uniwersytecie Gdańskim. Wieloletni pedagog, trener wokalny, autorka projektu muzycznego dla dzieci „Jazz dla ucha malucha". Laureatka wielu konkursów i festiwali wokalnych, ogólnopolskich jak i międzynarodowych. Uczestniczka programów telewizyjnych, takich jak Szansa na Sukces, X-Factor oraz Mam Talent.

👱‍♀️Członkini jury - Aga Brenzak - wokalistka, aktorka scen muzycznych, nauczyciel śpiewu. Absolwentka wokalistyki jazzowej w Akademii Muzycznej w Gdańsku, absolwentka Państwowego Policealnego Studium Wokalno-Aktorskiego im. D. Baduszkowej przy Teatrze Muzycznym w Gdyni. Na co dzień współpracuje z Teatrem Muzycznym w Gdyni i  Teatrem Muzycznym w Toruniu. Wokalistka projektu Tribute to Justin Timberlake. Będąc w chórkach Sopot Top of the top w 2013, miała możliwość zaśpiewania z takimi artystami jak Helena Vondrackova, Rick Astley, Belinda Carlise. W 2019 roku wystąpiła wraz z  zespółem Skaldowie na gali rozdania Fryderyków. Na co dzień współpracuje z zespołem Macieja Miecznikowskiego, trójmiejskim zespołem Zagan Acoustic, The Q, Szymonem Sutorem oraz jako wokalistka wielu muzycznych projektów w Trójmieście.

👨Członek jury - Krzysztof Kamiński - nauczyciel muzyki, instruktor gry na skrzypcach i gitarze. Wieloletni wychowawca muzycznych i wokalnych młodych talentów. Pasjonat "starego rock and rolla".

🏆🥇Po obejrzeniu i przesłuchaniu wszystkich zgłoszonych nagrań, jury przyznało nagrody i wyróżnienia 🥈🥉 Ze wszystkimi laureatami skontaktujemy się mail'owo 📧Gratulujemy i dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w naszym konkursie  😃😀Wasze możliwości wokalne, muzyczne i scenograficznie ogromnie nas zaskoczyły.Nagrania laureatów będziemy sukcesywnie zamieszczać na naszym fanpage'u


Zamów książkę
Skorzystaj z szybkiego zamówienia. Zamówienie książki ogranicza się do wypełnienia formularza zamówieniowego.
Zadaj pytanie
Chcesz rozwiać swoje wątpliwości związane z regulaminem, masz problem dotyczący z działalności placówki?

Aktualnie użytkowników: 7
Odwiedziny dzisiaj: 32
Odwiedziny w sumie: 294,829

Start | Aktualności | Informacje | Regulamin | Działalność | Katalog | Galeria | O bibliotece | O patronie | Linki | Kontakt
copyright © 2009 www.mbp-hel.org.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.