Zasady korzystania z helskiej biblioteki w czasie pandemiiHurrra! Wracamy! Otwieramy się dla Was!!

Nasza bibllioteka od 11 maja 2020 r. będzie czynna dla Czytelników! Oczywiście pod pewnymi warunkami, do których wszyscy musimy się zastosować. Jest ich trochę, więc dla Waszego i naszego bezpieczeństwa prosimy - przeczytajcie na spokojnie i przychodząc do nas zastosujcie się do nich

Przyszło nam pracować w zmienionej rzeczywistości z wyznaczonymi restrykcjami, których, z racji niemijającego zagrożenia epidemiologicznego, zobowiązani jesteśmy wszyscy przestrzegać. Aktualna sytuacja zmusza nas do podjęcia działań, mających na celu zmniejszenie ryzyka zarażenia COVID-19 w Helskiej Bibliotece. Jedną z nich jest ograniczenie wolnego dostępu do księgozbioru oraz innych przestrzeni w naszej instytucji.

W przypadku wątpliwości, że podjęte przez nas działania niewystarczająco zabezpieczają Państwa przed wirusem, prosimy o zwrot książek i powstrzymanie się przed wyborem i wypożyczeniem nowej książki.

Będziemy dokładały wszelkich starań, aby nasi pracownicy i Czytelnicy mogli czuć się bezpiecznie. Sytuacja będzie monitorowana na bieżąco i w przypadku potrzeby konieczności zmian w procedurach, będziemy reagowały bezzwłocznie.

Koniecznym jest, aby zaplanowane przez Państwa odwiedziny w Bibliotece ograniczyć tylko do niezbędnych wizyt, których nie można rozwiązać za pomocą rozmowy telefonicznej lub przez kontakt mail'owy czy na FB, tj. zwrot i wypożyczenie zbiorów.

Zalecamy wcześniejsze umówienie swojej wizyty w bibliotece telefonicznie, mail'owo lub  na FB i przygotowanie trzech tytułów książek, które będą chcieli Państwo ODEBRAĆ, byśmy wcześniej mogły je przygotować, a tym samym skrócić Państwa wizytę w naszej placówce. Pomocny będzie w tym nasz katalog online https://katalog.mbp-hel.org.pl/

Dzieci i młodzież do lat 18 nie będą mogły skorzystać z wolnego dostępu do półek. Potrzebne tytuły zostaną im podane przez pracownika biblioteki.

Niestety, nie możemy w tym czasie przyjmować od Państwa darów książkowych, filmowych itd., za które zawsze jesteśmy bardzo wdzięczne. Prosimy jednak o zachowanie ich i przyniesienie do nas, kiedy sytuacja będzie ustabilizowana.
 


Zamów książkę
Skorzystaj z szybkiego zamówienia. Zamówienie książki ogranicza się do wypełnienia formularza zamówieniowego.
Zadaj pytanie
Chcesz rozwiać swoje wątpliwości związane z regulaminem, masz problem dotyczący z działalności placówki?

Aktualnie użytkowników: 9
Odwiedziny dzisiaj: 111
Odwiedziny w sumie: 299,214

Start | Aktualności | Informacje | Regulamin | Działalność | Katalog | Galeria | O bibliotece | O patronie | Linki | Kontakt
copyright © 2009 www.mbp-hel.org.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.